בתור חברה משפחתית, יתרונה העיקרי והבולט של חברתנו על פני המתחרים הוא בנוכחות מתמדת של מנהלי החברה באתר העבודה. אנו משגיחים ומפקחים מקרוב על העבודות ומבצעים אותן ביחד עם העובדים. כך' אנו מבטיחים יעילות בקצב העבודה הכללי באתר, תיאום מיטבי עם הקבלן הראשי ואחריות אישית לאיכות הביצוע.

התקנת מערכת הדריכה היא תמיד השלב האחרון בהכנות לפני היציקה. בשלב זה, אין מקום לטעויות ולעיכובים, המהנדס, המתכנן והקבלן הראשי מודעים לכך  ונהנים מ"ראש שקט" בכל הנוגע לביצוע.

בעלי החברה

אנו החברה היחידה בישראל אשר עובדיה הוסמכו בארה"ב על ידי המכון האמריקאי לבטון דרוך – POST TENSIONING INSTITUTE. הסמכה זו בחנה נסיון מצטבר בעבודה, השתתפות בקורסים והכשרות באוניבסריטאות בארה"ב ועמידה בבחינות בציון 93 !

כל העבודות מבוצעות על פי תכנון של מיטב המהנדסים ותחת פיקוח ובקרה הדוקים.

מערכת אבטחת איכות עם פיקוח בכל אחד מהשלבים: לפני כל יציקה, דריכה ודיוס.

אנו משתמשים רק במערכות דריכה ועוגנים  מתוצרת אירופאית בעלת תקן ETAG, או תוצרת ארה"ב. כל הכבלים בעלי ת"י 1735/4.

אנחנו לא מעידים על עצמנו

דו"ח עצמאי ואובייקטיבי של חברת dun & bradstreet בדק וקבע: איכות ביצוע: טובה מאד, עמידה בלו"ז: טובה מאד, יכולת ביצוע טכנית והנדסית גבוהה –

DBI נגב פז עבודות בניה-אפריל 2016

מערכת דריכה חדשנית

חברתנו רכשה לאחרונה לארץ מערכת דריכה חדשנית, ייחודית באירופה, המסוגלת לדרוך באופן סימולטני עד 7 כבלים בעוגנים שונים ובאורכים שונים, תחת תפעולו של מפעיל מפקח יחיד, במקום 14 עובדים! המערכת מייעלת את עבודות הדריכה בתקרות ומסוגלת לדרוך כ-2,000 כבלים ביום! בנוסף, מעניקה המערכת שליטה ופיקוח משופרים על ביצוע הדריכה ומרכזת הנתונים בידי מפעיל מוסמך יחיד.

מערכת דריכה חדשנית

הסמכה בלעדית

הסמכה אמריקאית PTIשמחים לבשר כי חברתנו, היא הראשונה והיחידה בישראל שזכתה להכרה ולהסמכה על ידי המכון האמריקאי לבטון דרוך. ההסמכה היא לרמה הגבוהה ביותר, דרגה 2, בתחומים של דריכה מדוייסת וגם של דריכה על ידי כבלים הלא מודבקים. ההסמכה מבוססת על השתתפות בקורסים בארה"ב, השתלמות באוניברסיטאות, מבחנים ובחינת הנסיון המצטבר. אנו ממשיכים בהובלת השוק על ידי יישום טכנולוגיות חדשניות בידי צוות ומיומן.